«Вишитий Шевченко»: Кобзар із Карлівського центру соцобслуговування

Дозвілля
Ольга Матвієнко5 серпня 2015 о 07:58963 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Вишитий Шевченко»: Кобзар із Карлівського центру соцобслуговування
Українці продовжують долучатися до створення календаря із вишитими портретами Тараса Шевченка.

«Вишитий Шевченко»: Кобзар із Карлівського центру соцобслуговування

Вишитий портрет Кобзаря надіслали до редакції із Карлівського районного територіального центру соціального обслуговування.

«Панно з портретом Тараса Шевченка та його вічним «Заповітом» прикрашає залу відділення соціально-побутової адаптації Карлівського районного територіального центру соціального обслуговування. Суворо й мудро дивиться з нього на нас Кобзар, немов запитуючи, як живете, дорогі земляки? Кожна риса його обличчя, кожна літера тексту засвідчує про те, що висока майстерність – це, насамперед, копітка праця. Адже далеко не кожному з нас дана ця Божа іскра таланту.

Цей витвір мистецтва в 2004 році спеціально вишила для нашого відділення і подарувала до Шевченківських днів, які щорічно проводяться в територіальному центрі, пенсіонерка Любов Зірка, з м. Карлівка, 1949 року народження. Все своє життя Любов Іванівна захоплюється вишиванням, якому ще змалечку її навчила матуся.

Працювала вишивальниця фельдшером швидкої допомоги в центральній районній лікарні, рятувала людські життя, а зараз своєю творчістю лікує душі людей.

До речі, нещодавно в відділенні була персональна виставка вишивок рукодільниці. Про широкий діапазон її творчості засвідчують вже самі назви картин - вишивок – «Діва Марія», «Березовий гай», «Лебеді. Скоро у вирій», «Золота осінь», «Карпатський водоспад», «Капличка», «Лісникова хата»…За всім цим – роки, віддані улюбленій справі. Зачаровували відвідувачів виставки красиво оформлені вишивані килимки і рушники, які також передають наші народні національні традиції», – написали у листі до портрету.

Нагадаємо, що до осені триває проект «Кола» «Вишитий Шевченко». Найкращі роботи будуть надруковані у календарі, а три учасники отримають подарунки.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter