Відома радіоведуча Соня Сотник співала й танцювала разом з полтавцями

Дозвілля
Ольга Коваленко22 березня 2015 о 09:321400 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Відома радіоведуча Соня Сотник співала й танцювала разом з полтавцями
Відома радіоведуча, голос радіо «Roks», співачка Соня Сотник співала для полтавців, не зважаючи на нечисленність аудиторії.

Це перший сольний концерт Соні Сотник у Полтаві. Не було черги на вході, але була справжня тепла зустріч зі щирою полтавською публікою. Зібралися тільки ті, хто дійсно знає пісні співачки, ті, хто любить її якісний рок, ті, хто ні за що не пропустив би цю подію у своєму місті.

Ще до концерту Соня розповіла журналістам, що захід був під загрозою відміни. Але, все ж і співачка і гурт «Йо’гурт» однозначно вирішили виступати, навіть, якби проданий був один квиток. Під кінець концерту співачка жартувала, коли всі присутні зібралися на танц-полі і танцювали під хіт «Боже, храни королеву», «Пятый раз мер груди», що нарешті вона побачила – до них таки прийшли полтавці, і ось вони всі радіють, танцюють і співають!

Емоційні, драйвові і дуже неординарні – такі вони – Соня Сотник та «Йо’гурт». Полтавська публіка настільки тепло зустріла музикантів, що сама Соня «пішла в народ», співала серед шанувальників на танцполі, а соло гітарист затанцював із найзапальнішими полтавками.

Концерт окрім музично-драйвової функції носив і благодійний характер. На захід було запрошено волонтерів «Полтавського батальйону небайдужих» і музиканти заохочували полтавців допомогти нашим бійцям на Сході. Присвятили музичні гості і пісню відважним захисникам та волонтерам.

Довго на біс Соню Сотник не довелося чекати. Вже після перших вигуків музиканти повернулися і продовжили дарувати позитивні емоції всім присутнім у залі. За це музикантів осипали оплесками, а найактивніші полтавці подарували Соні Сотник її портрет.

На цій оптимістичній ноті і завершився концерт. Соня Сотник констатувала: «знала, що у Полтаві добрі і щирі люди, тепер сама у цьому переконалася». Пообіцяла обов’язково ще повернутися до своїх полтавських шанувальників.

Інтерв’ю із Сонею Сотник читайте на нашому сайті згодом.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter