У центрі Полтави розгорнули сотні рушників (ФОТО)

Дозвілля
Ольга Матвієнко28 квітня 2016 о 17:511740 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У центрі Полтави розгорнули сотні рушників (ФОТО)
​За кілька днів до свята в місті відбувся фестиваль «Полтавщина Великодня».

Майстер-класи із виготовлення писанок у різних техніках, виставка виробів вихованців дитячих гуртків та студентів вишів, пісні й танці – усе це можна було побачити і спробувати у корпусному парку сьогодні, 28 квітня.

У центрі Полтави розгорнули сотні рушників (ФОТО)У центрі міста відбувся фестиваль «Полтавщина Великодня». Фото Ольги Матвієнко

Напередодні Великодня масштабний фестиваль влаштували Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка.

Неабиякий ажіотаж викликали майстер-класи із виготовлення великодніх яєць. Можна було спробувати виготовити як класичну писанку, так і дізнатися про незвичні техніки – квілінг, декупаж, а також зробити яйце-витинанку. Один із найважливіших пасхальних символів прикрасив і головну сцену свята: внизу писанками прикрасили деревця, а на самій сцені розгорнули величезну карту України, на яку учасники фестивалю кріпили писанки, вирізані із паперу та розмальовані в традиційному для певної області стилі.

До теми: У Полтаві проведуть Великодній ярмарок: просять прийти у вишиванках

Взяли участь у святі і волонтери Полтавського батальйону небайдужих. Вони організували благодійний продаж виробів народних майстрів. Кошти, які кидали до волонтерських скриньок, потім витратять на потреби військовослужбовців.

Частину столу зайняла вже традиційна виставка «артефактів» з війни – привезені зі Сходу частини снарядів, гільзи різного калібру, відпрацьована туба від протитанкової ракети, а також бронежилет і каска. Останні експонати найбільше цікавили дітей – хлопчаки по черзі міряли бронежилет, дивуючись, що важкий.

Не залишили поза увагою організатори свята й воїнів, які захищали і захищають Україну на Сході. Нагороди отримали військовослужбовці 28 бригади, а також волонтери.

Справжньою родзинкою свята стало утворення ланцюга навколо корпусного парку із сотень рушників.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter