У Полтаві влаштували свято у День захисту дітей

Дозвілля
Ольга Матвієнко1 червня 2015 о 20:511715 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві влаштували свято у День захисту дітей
У День захисту дітей Полтава розквітла дитячими посмішками.

Відзначити Міжнародний день захисту дітей у Корпусному саду зібралося чимало полтавців, повідомили у прес-службі міської ради.

У Полтаві влаштували свято у День захисту дітейФото прес-служби Полтавської міської ради

З ініціативи міського голови Олександра Мамая масштабне свято було організоване в самому центрі міста. Яскравим та незвичайним відпочинок робили творчі колективи Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко та вихованці творчого центру Наталії Май, ростові ляльки та казкові герої, шоу мильних бульбашок, виставка собак обласного центру собаківництва, безліч ігрових та спортивних майданчиків, на яких відбувались найрізноманітніші змагання, конкурс малюнку на асфальті, пленер юних художників, майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з гончарства, техніки орігамі та кірігамі, петриківського розпису, виготовлення ляльки-мотанки, конкурси, ігри і ще багато цікавинок і, безперечно, смаколиків.

- Ми доклали максимум зусиль, щоб сьогоднішній день став справжнім святом і для маленьких полтавців, і для їх батьків! – говорить міський голова Олександр Мамай. – Окрім розваг на присутніх чекають сюрпризи: за участь та перемогу в конкурсах та майстер-класах ми приготували для дітей більш ніж тисячу порцій морозива та інших солодких подарунків, а також білети на атракціони до міського парку культури та відпочинку «Перемога».

Нагадаємо, що на Трійцю в Полтаві влаштували благодійний ярмарок.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter