У Полтаві проведуть Всеукраїнський фестиваль з аргентинського танго

Дозвілля
Ольга Правденко22 лютого 2016 о 18:01925 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві проведуть Всеукраїнський фестиваль з аргентинського танго
На фестивалі виступлять відомі танцюристи та танцювальні колективи з українських міст.

У Полтаві проведуть Всеукраїнський фестиваль з аргентинського тангоПолтавців запрошують відвідати фестиваль з аргентинського танго. Фото з сайту Полтавської міськради

27 лютого 2016 року молодіжне об’єднання «Сальса клуб Полтава» проведе І–й Всеукраїнський фестиваль з аргентинського танго, повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

У проекті візьмуть участь відомі танцюристи та танцювальні колективи з різних міст України.
Початок о 18.00 год.

Читайте також:

Від полтавців чекають робіт на здобуття премії імені М. В. Гоголя


ДОВІДКОВО:

Танго – це аргентинський народний танець, парний танець. Спочатку танго зародилося в Аргентині, а згодом стало популярним у всьому світі. Нині існує багато видів і стилів цього танцю: уругвайське, бальне, фінське, старовинне танго, але автентичним вважається саме аргентинське.

Танго – це поєднання двох культур: європейської та африканської. Спочатку аргентинське танго вважалось танцем для душі та підняття настрою. Пізніше почали відкривати школи та студії, в яких вже професійно вивчали мистецтво цього нині популярного танцю.

Дивіться також афішу на 23-25 лютого

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter