У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуювання

Дозвілля
Дар 039 я Розумняк6 квітня 2014 о 19:093923 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуювання
У «Villa Крокодила» відомий рок-гурт відіграв сольний концерт.

У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуювання"О.Торвальд" у Полтаві дали жару

Полтавцям поталанило як нікому. Улюбленці публіки, які за майже десять років встигли зажити всеукраїнської слави, частують публіку своїми концертами хоча б раз у півроку. Кожен концерт «O.Torvald» у Полтаві – це зустріч друзів та перевірена часом публіка. Але у цьому є і свої нюанси. «Свої» часто прискіпливо ставляться до будь-яких нових експериментів колективу. Інколи чути «а от раніше…», але, здається, «О.Торвальд» люблять у Полтаві завжди. Починаючи з часів, коли Женя Галіч співав «Почуття» та «Київ-Лондон», був милим хлопцем, до тепер, коли музика гурту стала 100% фірмовою, тексти дорослими і сам вокаліст змінив імідж на справжнього рок-н-рольщика. Сам Женя на концерті зазнався, що йому вже скоро 30 років.

У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуюванняЧудове барабанне шоу від Сашка Солохи дало можливість відпочити солісту

Виступ розпочався дуже ефектно. Соліст Женя Галіч бив у барабани та наспівував мелодію. Нові костюми та енергетика артистів справили враження не тільки на дівчат. «O.Torvald» запалював публіку хітами та свіжими композиціями.

Людей було дещо менше, ніж на попередніх концертах. Та і публіка помолодшала. Це декілька раз зі сцени відмічав сам Женя, постійно жартуючи над присутніми. Галіч як ніколи був мотивуючим, запрошуючи усіх на танцпол.

- Так багато із вас сидить на місці. Якого хе*а спитаю я.

«Ненаситні» до овацій, артисти майже вимагали ще більше і більше емоцій у присутніх.

У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуюванняХтось відривався на повну, а хтось - уважно слухав концерт

Не обійшлося і без сюрпризів. Гурт представив нового басиста, який виявився майстром татуювань. І як бонус – одній дівчині випав шанс отримати безкоштовне татуювання, але за однієї умови: місце і малюнок гурт обере сам. Згодились три дівчини, але поталанило лише одній. Інтрига тривала до останнього, але в кінці-кінців вона отримала малюнок невеликий символ гурту на нозі.

У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуюванняПодарунок від гурту - татуювання, але з умовою

Женя Галіч не втримався від спокуси і сам поринув у вир молодиків, які штовхалися. Це виглядало дуже по-домашньому, адже не кожна зірка настільки довіряє фанатам, що готова віддати своє тіло натовпу. А от поплавати на руках залу у нього не вийшло – для цього зібралось не достатньо публіки.

У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуюванняДень там Женю Галіча мнуть фанати

«О.Торвальд» у Полтаві – неймовірно живе, активне дійство. Де публіка спілкується із артистами на «ти», танцює майже на сцені, слемиться із солістом, вимагає пісень на біс. Та попри все, ця «домашня» тусовка рок-зірок не перестає бути якісною та менш талановитою.

У Полтаві на концерті «O.Torvald» дівчині прямо на сцені набили татуюванняЖеня Галіч

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter