У Полтаві на акції доводили, що Україна – це Європа (фото)

Дозвілля
Валентина Зайченко18 червня 2014 о 19:003207 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві на акції доводили, що Україна – це Європа (фото)
18 червня у Полтаві провели акцію «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну»

У Полтаві на акції доводили, що Україна це Європа (фото)

На пішохідна частині вулиці Жовтневої (поряд з Театральною площею) люди могли брати участь у конкурсах та вікторинах, побувати на фотовиставці під відкритим небом "Євросушка", також заняття були і для дітей – наприклад, складати пазли на європейську тематику.

На фотовиставці організатори пропонували порівняти будівлі Європи і України, таким чином показати, що Україна – також Європа. Також полтавці долучилися до плетіння прапору, який продовжать у інших областях країни.

Серед чоловіків популярною акцією став "буккросінг". Книжки, які пропонувалися безкоштовно, відразу почали розбирати. Умова акції – прочитав сам, віддай іншому.

Акція «ЄВРОавтобус: об’єднаймо Україну» відбулася у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», яку Представництво ЄС проводить протягом року по всій Україні. Мета – пояснити важливість підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Фото: Олег Журавльов


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter