У Кременчуці встановили рекорд України – створили пластилінове панно (+відео)

Дозвілля
20 лютого 2015 о 11:001062 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кременчуці  встановили рекорд України – створили пластилінове панно (+відео)
120 пачок пластиліну та 8 місяців роботи дитячих долоньок знадобилося для встановлення рекорду України.

Найбільше в державі панно з пластиліну в техніці мозаїки створили вихованці Кременчуцького навчального центру «Лідер», пише vestnik.in.ua.

У Кременчуці встановили рекорд України – створили пластилінове панноУ Кременчуці діти створили пластилінове панно. фото vestnik.in.ua

На виставці «Шлях до рекорду», що відкрилася 19 лютого, представлено 28 робіт. Усі вони виконані з пластиліну у техніці мозаїки.

Найбільше в Україні панно має площу 2,85 м2 і важить 25 кілограмів. Саме його цього дня було внесено до Книги рекордів України.

Працювали над роботою, що складається з декількох тисяч пластилінових кульок, 13 учнів від 5 до 17 років разом зі своїм викладачем Дмитром Корольом. Ідея створення панно – спільна, мета, як зазначив сам викладач – показати дітям, що ставити перед собою мету і досягати її – це цілком реально.

Андрій Литвиненко, представник Книги рекордів України, повідомив, що
заявку на цей рекорд вони отримали ще у 2014 році. Проте спершу мали провести спеціальні експертизи і перевірити, чи не було вже раніше створене щось подібне.

До теми

Скульптор з Полтавщини змайстрував сатиричний портрет Путіна і встановив 3 рекорди

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter