Суддів «Х-Фактор-6» покорили двоє полтавців (відео)

Дозвілля
Юлія Обелець4 жовтня 2015 о 09:013735 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Суддів  «Х-Фактор-6» покорили двоє полтавців (відео)
18-річна Інна Іщенко та 21-річний Андрій Інкін пройшли суддівський кастинг 6 сезону «Х-Фактору».

Суддів «Х-Фактор-6» покорили двоє полтавців (відео)Андрій Інкін

Андрій Інкін, який в дитинстві жив та навчався в Гребінці Полтавської області, нині працює в столиці. На «Х-Фактор» прийшов не вперше. До слова, під час минулого сезону він пройшов до тренувального табору, та далі – не вдалось. Під час ефіру, який показали 3 жовтня на телеканалі «СТБ», Андрій Інкін зважився заспівати пісню одного із суддів – Андрія Хливнюка (гурт «Бумбокс»). Юнак виконав твір «Квіти в волоссі» і отримав три «Так» від суддів. «Ні» сказав сам Хливнюк, хоча зазначив, що хлопець справився із завданням і виконав його пісню по-своєму.

Три «Так» отримала і студентка з Полтави Інна Іщенко, яка виконувала на бандурі музичний твір «Маленький хлопчик» гурту «Один в каное».

Суддів «Х-Фактор-6» покорили двоє полтавців (відео)Інна Іщенко

«Ні» полтавці сказав лише музичний критик Сергій Сосєдов. А от Ніно Катамадзе навіть пішла за лаштунки сцени, аби обійняти дівчину, висловити слова підтримки й дати їй поради.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter