Понад шість годин у Полтаві вируватиме загальноміський захід «Моя незалежність»

Дозвілля
Юлія Обелець17 серпня 2016 о 12:41692 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Понад шість годин у Полтаві вируватиме загальноміський захід «Моя незалежність»
Багатофункціональний захід «Моя незалежність» чекає на полтавців та та гостей міста вже незабаром.

Понад шість годин у Полтаві вируватиме загальноміський захід «Моя незалежність»Понад шість годин у Полтаві вируватиме загальноміський захід «Моя незалежність». Фото – з сайту міськради

24 серпня в обласному центрі на Театральній площі з 15.00 до 21.30 триватиме загальноміський захід «Моя незалежність» з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України. Про це повідомили на сайті Полтавської міськради.

На гостей свята чекає: концертна програма за участі кращих колективів міста, ігри та розваги для дітей, казкові герої, безліч ігрових та спортивних майданчиків, фотозона, арт-пленер, виставка літератури, презентація періодичних видань полтавських авторів. Окрім цього народні умільці продемонструють майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-клас та флеш-моб українського народного танцю, виставка декоративно-ужиткового мистецтва «25 ремесел України», святкова торгівля.

В рамках відзначення Дня незалежності України відбудеться виставка робіт міського конкурсу етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання» та нагородження переможців.

Кульмінацією відзначення 25-ї річниці незалежності України стане урочистий концерт «Україна: незалежність, щастя, воля», який розпочнеться о 19.00 на головній сцені Театральної площі міста Полтава.

Читайте також перелік міських заходів до Дня Незалежності України

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter