Полтаву розфарбували: в місті відбувся традиційний індійський фестиваль (ФОТО)

Дозвілля
Ольга Матвієнко11 липня 2015 о 19:074593 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтаву розфарбували: в місті відбувся традиційний індійський фестиваль (ФОТО)
Кілограми фарби і запальна музика – у парку «Перемога» розважалася молодь.

Організатори фестивалю «Холі-фест» точно знають, як зробити життя яскравішим. 11 липня в парку «Перемога сотні людей обкидали один одного різнокольоровими фарбами.

Полтаву розфарбували в місті відбувся традиційний індійський фестиваль (ФОТО)У Полтаві відбувся «Холі-фест». Фото Ольги Матвієнко

Піти додому чистим не вдалося жодному учаснику. Саме так виглядає традиційний індійський фестиваль кольорів.

– Наша ціль – активний альтернативний відпочинок. Фарби допомагають розмалювати, прикрасити життя і об’єднати всіх разом і зарядитися позитивним настроєм, – розповіла Лашенкова Оксана, один із організаторів фесту.

Холі-фестиваль такого масштабу відбувся у Полтаві вперше. У програмі не тільки обкидання кольоровою пудрою, а й кількагодинний концерт за участі полтавських рок-гуртів і танцями під запальні сети.

Не дивлячись на те, що фарба виявилася задоволенням не із дешевих і коштувала 55 гривень за пакуночок, учасники свята щедро обсипали один одного. Уже за кілька хвилин від початку, не дочекавшись офіційного старту, хлопці і дівчата довкола стали різнокольоровими.

Фото Ольги Матвієнко, Надії Кучер

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter