Полтавці гуляють у вихідні: фоторепортаж

Дозвілля
Ніна Король27 червня 2016 о 14:311078 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці гуляють у вихідні: фоторепортаж
Під вечір спадає спека і полтавців більшає на вулицях міста, тим паче, якщо це День молоді.

Парад колясок, свято у Корпусному парку, яке чути було здалеку, де були розіграші вареників з полуницею та плову, пригощання лимонадом і багато чого іншого. Відпочинок на літніх майданчиках кафе і ресторанів,а ще багато молодих батьків із дітками,а також праюючі фонтани, що в Полтаві буває нечасто.

Кришнаїти теж влаштували свято, лунали пісні і музика, просували свою літературу. Працювало нечисельне містечко майстрів.

Параду колясок ми не побачили, бо спізнились, але таки бачили учасників, які потрапили в кадр.Вони розповіли, що нині свято було коротке і не надто людне: учасників лише 27 (у минулі роки більше).

А мама маленької полтавської галушкии Улянки, якій сьогодні 10 місяців, розповіла, що вона придумала ідею, а втілювали усі родиною. Ольга Лазаренко каже, що за участь у параді візків вони отримали подвійну порцію сирів, вівсяних круп, чашку з символікою спонсорів, дошки кухонні – загалом задоволені. Улянка та її родина перемогли у номінації «Маленька полтавка». А ще огранізатори збираються наступного року зробити конкурс більш масштабним і запросити мам, тат і дітлахів із інших міст. До речі, нині найменшій учасниці було 2 тижні.

Як полтавці святкували на стадіоні «Ворскла». Жаль, що запрошення дістались не всім.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter