Полтавським дітям та батькам нагадали про дворові ігри (фоторепортаж)

Дозвілля
Юлія Обелець5 вересня 2015 о 18:301981 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавським дітям та батькам нагадали про дворові ігри (фоторепортаж)
У духовній столиці України провели Фестиваль дворових ігор «Веселий калейдоскоп».

5 вересня з 16 години в полтавському парку «Перемога» лунає дитячий сміх та вигуки. Малеча прийшла пограти в різні дворові ігри, які втратили популярність в сучасному суспільстві.

Полтавським дітям та батькам нагадали про дворові ігри (фоторепортаж)

Пострибати в «ризинки», «класики», пограти у «вибивного», «картоплю», долучитись до квестів та естафет разом зі своїми чалам прийшли і дехто з батьків. Протягом трьох годин для них лунає музика із мультфільмів, а волонтери вчать дітей танагадують батькам про всі дитячі забавки.

– Головна ідея задуму полягала в тому, щоб дати сучасним батькам і їхнім дітям модель того, як можна цікаво і безпечно проводити час, – розповідає Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці. – Враховуючи те, що нині багато дітей проводить чимало часу в Інтернеті, ми вирішили нагадати їм про класичні дворові ігри. Мова йде про «класики», «ризиночки», настільних ігор, м’яча… Потрібно нагади полтавцям про їхнє існування, аби у більшій кількості дворів міста діти знову так грались, як колись. У нас в парку сформовано 12 локацій, де в кожній по 3-4 види ігри, аби якомога більше людей могло грати, а не чекати довго черзі. Думаю, наш сьогоднішній культурний діалог дасть поштовх сім’ям до започаткування традицій, як проводити свої вихідні.

Полтавським дітям та батькам нагадали про дворові ігри (фоторепортаж)На початку для учасників фесту провели урочисту частину, де також можна було пограти

Учасникам ігор організатори підготували фанти, які можна буде обміняти на смаколики від спонсорів – морозиво чи солодощі.

Сім’ям, які назбирають найбільше фантиків також підготували сюрпризи: таткам – паливо для авто, мамам – похід у салон, а дітям – сертифікат на покупки в дитячому магазині.

До речі, вікових обмежень на Фестивалі дворових ігор не було. Наймолодші могли безкоштовно пострибати на батуті, а підлітки зіграти у «мафію» та долучитись до квестів.

За проведення кожної ігри закріпили по кілька волонтерів, в основному студентів. Їх на дійстві – 50. Серед них і ті, хто фотографується з малюками у костюмах улюблених дитячих персонажів з кіно та мультиків.

Полтавським дітям та батькам нагадали про дворові ігри (фоторепортаж)

До слова, Фестиваль дворових ігор у Полтаві провели вперше, проте, зі слів організаторів, не востаннє.

Дивіться афішу заходів на вихідні

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter