Організатори Сорочинського ярмарку розповіли про новинки цьогорічного торжища

Дозвілля
Юлія Обелець10 серпня 2016 о 09:231065 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Організатори Сорочинського ярмарку розповіли про новинки цьогорічного торжища
Навігацію та більше розваг для дітей – про ці та інші новинки Сорочинського ярмарку 2016 року розповіли його організатори.

Організатори Сорочинського ярмарку розповіли про новинки цьогорічного торжища

Під час прес-конференції щодо проведення ІІІ етап Strongman Open Challenge у Великих Сорочинцях, полтавські журналісти поцікавились, чим цьогорічне торжище вирізнятиметься.

– Цього року ми провели певну реорганізацію самої території, – зазначила Світлана Свищева, організатор ярмарку. – В першу чергу зробили навігацію для відвідувачів, яка працюватиме і вдень, і в ночі. Мова про покажчики ,які інформуватимуть про основні об’єкти території ярмарку. Додали і щитів з картами, які також допоможуть зорієнтуватись. Також 2016 року відкриття й закриття відбуватимуться виключно на головній сцені. В садибі Хіврі й інших трьох садибах, побудованих в етно стилі, відбуватимуться майстер-класи різних напрямків. Буде і кілька дитячих майданчиків, саме садибу Хіврі більше використовуватимуть для дитячих розваг. Варитимуть там і гарбузову кашу.

Також зі слів Світлани Свищевої, вперше експозиційно представлять 4 країни: В’єтнам, Індію, Пакистан Туреччину. Вони презентують товари своїх країн.

До теми – Сорочинський ярмарок–2016: які зірки та делегації приїдуть

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter