На виставу гоголівців завітав Посол Грузії

Дозвілля
Ольга Коваленко9 серпня 2016 о 08:38791 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На виставу гоголівців завітав Посол Грузії
Колектив театру імені М. Гоголя показав виставу «Ханума» у Миргороді.

6 серпня колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя запросили виступити у Миргороді з виставою «Ханума» для представників грузинської діаспори у рамках вшанування пам’яті Давида Гурамішвілі. Щороку до Полтавської області у серпневі дні приїздить делегація із Грузії, яка разом із всією громадою відвідує музей письменника та обмінюється культурним досвідом з українськими митцями.

Виставу «Ханума» було обрано не випадково, адже у полтавському театрі цю постановку здійснила режисер Тбіліського театру імені Коте Марджанішвілі Цицино Кобіашвілі. Для гоголівців стало справжнім сюрпризом, що серед делегатів з Грузії була сама режисер вистави Цицино Кобіашвілі, яка приїхала на запрошення Посольства Грузії в Україні.

– Для мене велике щастя побачити свою виставу через три роки, – поділилася емоціями режисер Цицино Кобіашвілі. – Я ще не можу повірити в те, що я знову на Україні, для мене це як сон, справжня казка. Я могла лише мріяти знову побачити виставу, прем’єра якої відбулася на сцені полтавського театру. Я надзвичайно рада, що бачу своїх улюблених артистів, вдячна їм за те, що вони люблять нашу виставу, роблять все, щоб вона жила, щоб глядач отримував задоволення, дивлячись її.

На виставу гоголівців завітав Посол ГрузіїЦицино Кобіашвілі побачила свою виставу через три роки після роботи над нею

Переглянути виставу гоголівців з надзвичайним грузинським колоритом, справжніми грузинськими піснями і танцями (балетмейстер також з Грузії – Бакарі Хінтібідзе) могли жителі міста у Палаці культури курорту «Миргород». Жвава реакція на жарти персонажів та бурхливі оплески учасникам вистави свідчили про те, що актори достукалися до свого глядача, подарували їм справжнє свято театру.

Свою вдячність зі сцени висловив колективу театру Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Михаїл Уклеба. Він розповів, що мав побувати на прем’єрі вистави три роки тому у Полтаві, і навіть був у цей день у місті, але за годину до початку дійства потрапив до лікарні. Але все ж таки доля дала нову можливість і Михаїл Уклеба побачив українсько-грузинську «Хануму» саме у Миргороді. На знак великої шани та поваги гоголівці вручили Послу коровай з борошна першого мільйону зерна, зібраного на Полтавській землі цього року.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter