Хлопець-альбінос з Полтавщини шукає кохання на реаліті-шоу «Половинки»

Дозвілля
Юлія Обелець18 листопада 2015 о 12:593917 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Хлопець-альбінос з Полтавщини шукає кохання на реаліті-шоу «Половинки»
22-річний житель Миргорода Сергій шукає дівчину в проекті Нового каналу «Половинки».

Хлопець-альбінос з Полтавщини шукає кохання на реалітішоу «Половинки»Хлопець-альбінос з Полтавщини шукає кохання на реаліті-шоу «Половинки». Фото govnoshow.ru

Головні герої романтичного реаліті Нового каналу «Половинки» – «не такі як всі» за зовнішніми параметрами або світоглядом, йдеться на polovinki.novy.tv. Для них підбирають молодих людей, з якими влаштовують побачення.

Один із героїв проекту – масажист Сергій з міста Миргород Полтавської області.

У Сергія одне з рідкісних захворювань на планеті – альбінізм (це вроджена відсутність пігменту меланіну, який додає забарвлення шкірі, волоссю, райдужній і пігментній оболонкам ока).

Під час ефіру 17 листопада Сергія познайомили з енергійною киянкою Анет. Він влаштував дівчині два романтичних побачення, спеціально пройшов сеанс «позитивної терапії», проте так і не відчув взаємності і щирості від дівчини. Як все відбувалося – дивіться у відео Нового каналу.

Хлопець-альбінос з Полтавщини шукає кохання на реалітішоу «Половинки»Сергій – учасник проекту «Половинки» з Полтавщини. Фото polovinki.novy.tv

До теми – Андрій Інкін, якого Кондратюк назвав «полтавським соловейком», підкорює «Х-Фактор-6 в прямих ефірах

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter