Величезні синьо-жовті прапори розгорнули в різних куточках Полтавщини (фото)

Дозвілля
Юлія Обелець24 серпня 2015 о 15:321310 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Величезні синьо-жовті прапори розгорнули в різних куточках Полтавщини (фото)
23 серпня в різних населених пунктах Полтавської області святкували День Державного прапора України.

Пропонуємо короткий огляд з відзначення Дня Державного прапора в різних райцентрах Полтавщини.

23 серпня жителі області виходили на площу свого населеного пункту у вишиванках та з синьо-жовтими стягами. Вони несли квіти українському пророку – Тарасу Шевченку, а також вшановували пам'ять полеглих бійців на незалежну Україну.

Одним із атрибутів цьогорічних урочистостей багатьох райцентрів Полтавської області став великий прапор України.

Миргород

МиргородМиргород. Фото зі сторінки Миргородської міськради

23 серпня вранці миргородці прийшли у Сквер козацької слави та вшанували пам'ять борців за незалежність України, героїв "Небесної Сотні, – йдеться на сайті Миргородської міськради. – Потім, під супровід міського духового оркестру, тримаючи в руках синьо-жовте полотнище, урочистою ходою прийшли до пам'ятника Тарасові Шевченку. Біля пам’ятника Великому Кобзареві відбувся урочистий мітинг. З вітальним словом до учасників мітингу звернувся міський голова Сергій Соломаха. З нагоди державних свят він вручив Почесні грамоти міської ради кращим військовослужбовцям Миргородського гарнізону та учасникам антитерорестичної операції.

Лубни

ЛубниЛубни. Фото зі сторінки Лубенької міськради

У Лубнах цього дня громада зібралась біля міськради, де відбулись урочистості, – йдеться на сайті Лубенської міськради. – Після церемонії підняття прапора присутні мали змогу покласти квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка – українського пророка й духовного наставника нашої державності.

Пирятин

ПирятинПирятин. Фото з Пирятинської РДА

У Пирятині святкування почали ще 21 серпня – провели ходу. Колону учасників ходи прикрашав великий синьо-жовтий прапор, який пронесли військовослужбовці демобілізовані із зони АТО та учасники ходи, одягнені у вишиванки. У рамках заходу відбулося святкове вручення паспортів громадянина України семи юнакам і дівчатам, яким виповнилося 16 років, – повідомили на сайті Пирятинської РДА.

Лохвиця

ЛохвицяЛохвиця. Фото з Лохвицької РДА

23 серпня у Лохвиці в ході свята звучали пісні, декламувались вірші, присвячені нашій святині – Державному прапору.В українських костюмах юнаки та дівчата урочисто внесли жовто-синє полотнище, після чого відбулася церемонія підняття стягу держави, – зазначили на сайті Лохвицької РДА.

Нагадаємо, що у Нових Санжарах проели Марш вишиванок з синьо-жовтими стягами

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter