Арсен Мірзоян уперше виступив у Полтаві: ФОТО та ВІДЕО

Дозвілля
Юлія Обелець20 травня 2016 о 14:111349 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Арсен Мірзоян уперше виступив у Полтаві: ФОТО та ВІДЕО
Напередодні свого дня народження Арсен Мірзоян привіз концертну програму до Полтави.

19 травня у Полтаві в ПД «Листопад» виступив український виконавець Арсен Мірзоян, відомий ще як учасник «Голосу країни» та резидент «Камеді-клаб Україна», а також чоловік Тоні Матвієнко.

Арсен Мірзоян уперше виступив у Полтаві ФОТО та ВІДЕО

На сцену Арсен вийшов у джинсах та чорному светрі. Протягом концерту не випускав з рук свою гітару. Якщо музикантам своїм давав час передихнути, то сам сцену ні разу не покинув. До речі, він сам пише собі тексти та музику.

Виконавець презентував у духовній столиці свій новий альбом «Паперовий сніг», проте порадував своїх шанувальників й піснями з інших альбомів. Не обійшлося і без виконання творів легендарного Володимира Висоцького, зокрема «Дом хрустальний». Також заспівав українську народну пісню «Чорнії брови, карії очі».

Між піснями Арсен часто жартував, критично висловлювався щодо української влади. Зокрема, побажав, аби «у них пір’я в роті поросло».

Концерт тривав майже дві години. На біс співак з музикантами виходили кілька разів, так полтавці не хотіли їх відпускати.

Арсен Мірзоян уперше виступив у Полтаві ФОТО та ВІДЕО

До слова, сьогодні, 20 травня, Арсену Мірзояну виповнилось 38 років.

Дивіться відеоуривки з його концерту в Полтаві

Інтерв'ю з артистом очікуйте на «Коло» незабаром.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter