Полтавці освятять ікону у Чорнобилі і привезуть до собору

19 квітня 2016 о 12:17715 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці освятять ікону у Чорнобилі і привезуть до собору
Наступного тижня виповнюється 30 років з дня, коли всю Україну сколихнуло від звістки про жахливу Чорнобильську катастрофу.

Час плине швидко, але ці страшні події і досі кровоточать в наших серцях. Неможливо забути те горе, яке пережили мешканці невеликого міста в Київській області. Та й Чорнобильська зона і досі залишається плямою на території нашої країни.

Сьогодні, 19 квітня 2016 року, вночі делегація чорнобильців Полтавщини, а також мій брат Олександр і помічник Андрій Олефіренко разом з полтавськими священниками на чолі з Архиєпископом Полтавським і Кременчуцьким Федіром відправляються в зону відчуження. Делегація повезе туди ікону «Чорнобильський спас». Кошти на неї збирали всією громадою за ініціативи полтавських чорнобильців. А організатором написання ікони став Сергій Козлов. Працівники моєї приймальні також змогли зробити свій внесок. І це велика честь — долучитися до такої важливої справи. Вже на місці священнослужителі освятять ікону. А після повернення до Полтави, вона буде пронесена містом до Свято-Успенського кафедрального собору, де «Чорнобильський спас» займе своє місце.


Ми вдячні Героям-ліквідаторам, які жертвуючи собою, стали на захист наших життів в той важкий момент.