Зі Сходу додому: відбулася ротація батальйону «Полтава» (ФОТО)

АТО
Ольга Матвієнко30 травня 2016 о 09:50974 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Зі Сходу додому: відбулася ротація батальйону «Полтава» (ФОТО)
Відтепер бійці батальйону відбуватимуть у зону АТО на два місяці.

Зі Сходу до дому відбулася ротація батальйону Полтава Додому повернулися бійці батальйону «Полтава». Фото надані Анною Чапалою

29 травня відбулася чергова ротація батальйону «Полтава». Півтора місяці хлопці виконували обов’язок на Сході України.

– За кілька кілометрів від нас проходить лінія зіткнення. Але не дивлячись і на тривалий строк ротації, і на напружену ситуацію, усі без виключення хлопці зберігають бойовий дух і налаштовані стояти до кінця, – говорить вже наприкінці ротації боєць із позивним «Лиса».

Від об’єкту, який вони охороняють до лінії зіткнення кілька кілометрів. Навколо пишна і зелена природа Луганщини. Бійці жартують, що ще довго вдома не захочуть на природу.

Деякі із хлопців по завершенню цієї ротації залишаються на наступну. Вона триватиме вже не 45, а 60 днів. До збільшення терміну усі ставляться із розумінням: «Якщо потрібно – то потрібно».

Читайте також: Добровольці «Полтави»: три сектори за два роки

Загалом ротація, яка розпочинається із відправлення бійців у Полтаві, триває більше доби. Автобуси зі зміною приїжджають на базу після півночі. Не дивлячись на пізню годину і втому хлопці голосно жартують, бажають щойно прибулим удачі, а ті у відповідь – легкої дороги додому. Частина новоприбулих одразу, після декількох годин у дорозі, заступають в наряди.

Небо починає сіріти, коли вирушають у Полтаву. Чим ближче до дому, тим помітніше хвилювання. Нарешті остання зупинка у Копилах, де автомобілі збирають в колону. Ще за хвилин двадцять колона в’їжджає на вулицю Пушкіна. Тут, навпроти Головного управління Нацполіції чекають рідні – мами, дружини, діти, брати. Приходять зустрічати своїх і товариші по батальйону.

Зі Сходу до дому: відбулася ротація батальйону «Полтава»Фото – www.pl.npu.gov.ua

Перші обійми і поцілунки, після чого коротке шикування – старший по ротації Олександр Перепелиця звітує перед заступником командира батальйону Валерієм Лестюхіним: «За час несення служби надзвичайних ситуацій не виникло, повернулися у повному складі». Валерій Павлович оголошує, що до наступного понеділка хлопці відпочивають.

Нарешті чоловіки ще міцніше обіймають рідних, хтось підіймає на руки своїх дітей, хтось – онуків.

Мама одного з бійців присіла поруч із цуценям, схожим на вівчарку.

– Ось син привіз із АТО. Дашка (від ДШК, великокаліберний кулемет – авт.). Нехай привозить, аби й сам повертався, а я всіх догляну, – посміхається жінка.

Уже за два місяці, які, за словами хлопців, минають дуже швидко, вони знову вирушать на Схід.

До теми: Бійці батальйону «Полтава» провели тактичні навчання

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter