Загиблого полтавського героя АТО нагородили державним орденом (фото)

АТО
Андрій Іванов7 червня 2016 о 17:441282 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Загиблого полтавського героя АТО нагородили державним орденом (фото)
​Орден Богдана Хмельницького отримала Люся Ярешко дружина загиблого старшого лейтенанта Андрія Ярешко.

Загиблого полтавського героя АТО нагородили державним орденом (фото)Люся Ярешко, дружина Андрія. Фоторепортаж Андрія Іванова.

Андрій Ярешко із загинув під час мінометного обстрілу у промисловій зоні під Авдіївкою 5 березня. Нагороду його дружині вручали, 7 червня, на плацу Полтавського військового інституту зв’язку.

– В той день, ми з «Яром» (саме такий позивний був в Андрія – авт.) домовлялися попити кави, але нам цього так і не вдалося зробити – розповідає Віктор Лебедєв, командир роти вогневої підтримки 16 окремого мотопіхотного батальйону. – Це, мабуть, були перші мінометні обстріли нашого 16 ОМПБ, саме під них і потрапив «Яр». Він, хоч і був командиром, але завжди працював над зведенням укріплень разом зі своїми солдатами на рівних. Він дуже прагнув захистити своїх солдат від снайперів, які також обстрілювали цю промзону. В пам’яті залишилась дуже добра, позитивна людина, з якою можна не тільки кави побити, а й поговорити і помовчати. Я відчував себе поряд із порядною, хорошою людиною.

Загиблого полтавського героя АТО нагородили державним орденом (фото)Віктор Лебедєв, командир роти вогневої підтримки 16 окремого мотопіхотного батальйону.

Як тільки українські воїни налагодили бойову відповідь, то на першому снаряді вони написали фарбою «Путін – х*йло», а на другому – «Помстимося за «Яра».

Після хвилини мовчання, урочистих промов Люся Ярешко отримала орден її чоловіка. Вручив нагороду Євген Холод, заступник голови Полтавської обласної ради. Закінчилося дійство парадом.

– Мій чоловік не боявся нічого, – розповіла журналістам дружина загиблого героя. – Хоча він відслужив своє, згодом знову пішов на війну. Його не можна було стримувати. Він говорив, що там його хлопці, побратими, він їх називав дітьми та вважав себе батьком своїх підлеглих. Говорив, що він вже прожив до 50 років, а його солдати не бачили життя, їм потрібно одружуватись, заводити родини. Тому він дуже прагнув їх усіх уберегти.

17 травня мало б виповнитися 30 років подружнього життя Андрія та Люсі Ярешків, у них є доросла донька. Дружина пригадує, що Андрій був життєлюбною людиною та завжди був вдоволеним тим, що має.

Загиблого полтавського героя АТО нагородили державним орденом (фото)

Довідка

Орден Богдана Хмельницького – державна нагорода України – орден, призначений для нагородження громадян України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України.

Читайте також: У Кременчуці попрощались з бійцем Максимом Кочурою

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter