«Укргазвидобування» надасть робочі місця колишнім учасникам АТО з Полтавщини

АТО
Надія Труш16 червня 2016 о 13:03600 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Укргазвидобування» надасть робочі місця колишнім учасникам АТО з Полтавщини
«Укргазвидобування» готове надати 15 робочих місць для колишніх учасників АТО.

«Укргазвидобування» надасть робочі місця колишнім учасникам АТО з Полтавщини«Укргазвидобування» надасть робочі місця колишнім учасникам АТО з Полтавщини. Фото надане прес-службою Полтавської ОДА

15 червня директор газопромислового управління «Полтавагазвидобування» Олександр Кобеза зустрівся з керівником Центру допомоги учасникам АТО у Полтавській області Валерієм Довженком. На зустрічі обговорили умови прийняття колишніх бійців АТО на роботу в охорону об’єктів «Укргазвидобування». Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

«Укргазвидобування» готове надати 15 робочих місць для колишніх учасників АТО. Підприємство звернулось до поліції охорони Національної поліції України, яка займається охороною їхніх об’єктів, з проханням взяти до себе на службу колишніх учасників бойових дій.

– Ми знаємо, що зараз у наших захисників після повернення додому є проблеми з працевлаштуванням. Наша громадянська позиція зробити так, аби ці хлопці та їх сім’ї перестали страждати. На їх долю і так випало неабияке випробування, – говорить директор газопромислового управління «Полтавагазвидобування» Олександр Кобеза. – Я провів переговори з підприємством, з яким ми співпрацюємо для охорони об’єктів та ми прийшли до спільної згоди надати хлопцям робочі місця.

Керівник полтавського обласного Центру допомоги учасникам АТО у Полтавській області Валерій Довженко звернувся з такою пропозицією до центрів, які займаються допомогою колишнім АТОвцям.

– Я звертався також і до ГО «Інвалідів та учасників АТО м. Полтави». Прийшли люди, яких вони порекомендували. Я сподіваюсь, і практично в цьому впевнений, що це лише перший крок для того, що б ми змогли з «Укргазвидобуванням» знайти спільну мову, – говорить Валерій Довженко.

На даний момент колишнім учасникам АТО пропонують посади в охороні об’єктів. Це при поліції охорони Національній поліції України, колишня Державна служба охорони. Якщо у бійців буде бажання і вони захочуть працювати на інших посадах, вони зможуть пройти 1,5-місячні курси у Харкові, наприклад, на слюсарів.

– Тут уже все залежить від хлопців. «Укргазвидобування» готове надавати можливість їм розвиватись. Сьогоднішня робота – це лише трамплін для соціалізації після бойових дій, — розповідає Валерій.

Взагалі ситуація з працевлаштуванням колишніх учасників АТО в області невтішна. Проблема тут існує як і з боку роботодавців, так і з боку самих бійців. Адже після повернення додому не кожен хоче йти на роботу.

– У нас була можливість влаштувати хлопців на Харківський бронетанковий завод, де пропонували пристойні гроші, але дехто вирішив, що краще сидіти тут на біржі працевлаштування, отримувати вдвічі менше, але ж і робити нічого не потрібно, – говорить Валерій Довженко.

Координатор волонтерської служби емоційної підтримки «АТОЛ ЛІНІЯ» Ольга Олексієнко, говорить, що до них на гарячу лінію часто звертаються сім’ї колишніх учасників АТО з проблемами працевлаштування.

– До нас часто телефонують дружини хлопців, які повернулись з АТО, та говорять про те, що чоловіки не мають бажання йти на роботу. Такий їх стан зрозуміти можна, адже після повернення додому необхідно, аби пройшов деякий час для соціалізації, говорить Ольга Олексієнко.

Нагадаємо, що в Полтаві діє гаряча лінія емоційної підтримки для учасників АТО та їх сімей «АТОЛ ЛІНІЯ». Зателефонувати можна за безкоштовним номером 0-800-20-30-20. З 17:00 до 23:00 кожного дня.

До теми: На Полтавщині за підтримки НАТО планують створити сучасний реабілітаційний центр для військових

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter