Учасники АТО, які потребують протезування, можуть отримати підтримку від Полтавської ОДА

АТО
Олег Апостолов19 березня 2015 о 13:39766 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учасники АТО, які потребують протезування, можуть отримати підтримку від Полтавської ОДА
У Департаменті праці та соціального захисту населення реалізовують програму допомоги військовим.

Учасники АТО, які потребують протезування, можуть отримати підтримку від Полтавської ОДАПоранены учасники АТО мають змогу отримати допомогу від ОДА. Фото із соцмереж.

Органи соціального захисту області надають підтримку учасникам АТО, які потребують протезування. Про це повідомляє прес-служба ОДА, посилаючись на Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

«У області на особливому контролі знаходиться питання соціального захисту учасників антитерористичної операції. Діє обласна комплексна програма по наданню матеріальної допомоги вказаній категорії громадян. Крім того, прийнято окрему програму «Соціальне супроводження учасників антитерористичної операції та членів їх сімей»», – йдеться у повідомленні.

На сьогодні у Полтавській області 5 осіб з числа учасників АТО підлягали протезуванню, з них 4 військовослужбовці протезовано.

З питань отримання направлення на протезування необхідно звертатися в органи соціального захисту за місцем проживання .

З метою надання допомоги в оформленні документів на протезування чи здійснення прийому за місцем проживання учасників АТО звертатися до Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. Контактні телефони: 68-12-76, 68-12-34.

Нагадаємо, цієї весни на Полтавщину повернуться 1357 демобілізованих учасників АТО, у червні – ще 160.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter