У обласній раді вважають, що захищати права учасників АТО мають громадські організації

АТО
Ольга Правденко25 вересня 2015 о 16:279621 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У обласній раді вважають, що захищати права учасників АТО мають громадські організації
Захищати права учасників АТО будуть громадські організації спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області.

У обласній раді вважають, що захищати права учасників АТО мають громадські організаціїНа засіданні круглого столу. Фото з сайту Полтавської обласної ради

Про надання вторинної правової допомоги учасникам АТО говорили на засіданні круглого столу у регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області, – пишуть на сайті Полтавської обласної ради.

Зокрема обговорили питання удосконалення механізму надання безоплатної допомоги атошникам та членам сімей загиблих, аспекти співпраці суб’єктів надання правових послуг з громадськими організаціями. Також було презентовано урядові ініціативи та завдання Координаційного центру з надання правової допомоги.

Читайте також: Додому повернулися бійці батальйону «Полтава»

Голова обласної ради Петро Ворона, зауважив, що нині, на жаль, повторюється ситуація, яка свого часу мала місце з ветеранами Афганістану та ліквідаторами аварії на ЧАЕС – чиновники не бажають зрозуміти учасників АТО та відмовляють їм у допомозі. Ворона назвав найактуальніші проблеми, з якими доводиться стикатися учасникам АТО: відсутність можливості поліпшити житлові умови, отримати гарантовані законом земельні ділянки, кваліфіковану психологічну допомогу, необхідну соціальну реабілітацію. Не кожен ветеран, за словами голови обласної ради, може оздоровитися за рахунок бюджетних ресурсів.

Сприяти дієвому захисту законних прав і інтересів учасників АТО та сімей загиблих, на думку голови облради, мають громадські ветеранські організації учасників бойових дій у зоні АТО спільно з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області.

Наразі відбулося урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та громадськими організаціями.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter