У Кобеляках попрощаються із загиблим бійцем АТО

АТО
Ольга Матвієнко18 квітня 2015 о 10:591340 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Кобеляках попрощаються із загиблим бійцем АТО
Олександр Чирцов загинув у селі Піски 15 квітня.

У Кобеляках попрощаються із загиблим бійцем АТОУ Кобеляках поховають воїна АТО Олександра Чирцова. Фото – Kob-mr.3dn.ru

18 квітня у Кобеляках відбудеться прощання із загиблим військовослужбовцем Олександром Чирцовим. Про це повідомили на офіційному сайті Кобеляцької міської ради.

Чоловік служив санітарним інструктором та інструктором стрілецької справи у добровольчому батальйоні спецпризначення «Карпатська Січ», який дислокувався поблизу Донецька.

Родина Олександра Чирцова родом із міста Кобеляки (родове прізвище Лоза), але постійно проживала в Артемівську Донецької області. У Кобеляках пройшло його дитинство. Із початком військових дій на Сході України він із сім’єю переїхав до Полтави. На початку цього року пройшов підготовчі курси санінструктора, а з лютого розпочав військову службу добровольцем у зоні АТО. Загинув Олександр 15 квітня в с. Піски Донецької області від осколкового поранення. Без батька залишилася 4-річна донька.

Церемонія прощання із загиблим військовослужбовцем Олександром Чирцовим розпочнеться о 14 годині за адресою: вулиця Полтавська, 11 (поблизу міського ринку, навпроти пожежної частини). Жителів міста просять по можливості долучитися до вшанування пам’яті про загиблого воїна та взяти участь у траурній ході до міського кладовища.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter