У Карлівці на честь загиблого в АТО Дмитра Коряка назвуть провулок

АТО
Надія Труш11 лютого 2016 о 17:39978 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Карлівці на честь  загиблого в АТО Дмитра Коряка назвуть провулок
Таким чином хочуть вшанувати пам’ять героя, який загинув, захищаючи рідну державу.

У Карлівці на честь загиблого в АТО Дмитра Коряка назвуть провулокУ Карлівці на честь загиблого в АТО Дмитра Коряка назвуть провулок. Фото poltava.svoboda.org.ua

Нещодавно виконавчий комітет Карлівської міської ради прийняв рішення про перейменування вулиць і провулків. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Один із провулків у Карлівці назвуть на честь полтавця Дмитра «Брата» Коряка, бійця полку «Азов». Він загинув 11 лютого 2015 року під Саханкою неподалік Широкіного.

У розпорядженні карлівської влади йдеться про перейменування шести вулиць і двох провулків, на виконання закону про декомунізацію.

– На жаль, ми бачимо та розпізнаємо істинних синів нації тільки тоді, коли вони йдуть із життя. Дмитро Коряк, наш сучасник, друг, «Брат», стане прикладом для нащадків у наших розповідях. Лишаємо згадки про Дмитра у назвах вулиць, меморіальних дошках, книгах, – наголосив голова Карлівської міської ради Олександр Наконечний.

До теми: Народних Героїв України нагородили у Полтаві (фоторепортаж)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter