У Дніпропетровську після поранення лікуються двоє полтавських міліціонерів

АТО
Ольга Матвієнко3 березня 2015 о 08:011029 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Дніпропетровську після поранення лікуються двоє полтавських міліціонерів
​18 лютого під Дебальцевим були поранені 6 правоохоронців із Полтавської області, які зараз на лікуванні у Полтаві, Харкові та Дніпропетровську.

Полтавських поранених міліціонерів відвідали в лікарні ДніпропетровськаПоранені проходять лікування у Дніпропетровську. Фото – mvs.gov.ua

Делегація правцівників міліції УМВС області на чолі з начальником управління кадрового забезпечення УМВС Сергієм Гавриком провідала колег, які зараз знаходяться на лікуванні у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І. І. Мечникова.

Як повідомили у прес-службі обласної міліції, зараз у Дніпропетровську знаходяться двоє бійців з Полтавщини: майор міліції Юрій Животовський з Великобагачанського райвідділу міліції, який отримав кульове поранення ноги, сержант міліції Юрій Міщук зі спецроти судової міліції «Грифон» УМВС з кульовим пораненням голови.

До теми: У міліції розповіли, як виводили полтавських бійців з-під Дебальцевого

Полтавських поранених міліціонерів відвідали в лікарні ДніпропетровськаЮрій Міщук отримав поранення у голову. Фото – mvs.gov.ua

Більше доби, крізь танки та масовані артобстріли, зведений загін правоохоронців з Полтавщини проривався до Артемівська. У районі Дебальцевого та села Луганського Донецької області внаслідок обстрілу української колони з протитанкового ракетного комплексу шестеро правоохоронців дістали різні поранення і травми, один вважається безвісно зниклим.

– Вони в доброму гуморі і налаштовані на одужання. Після повернення на батьківщину, вони неодмінно отримають належну психологічну допомогу від спеціалістів нашої служби. Однак зараз для них найбільш вагоме значення має підтримка родини, керівництва і колективу, – розповіла після спілкування з бійцями Людмила Діброва, виконуюча обов’язки начальника сектору психологічного забезпечення обласної міліції.

Питання гуманітарної підтримки правоохоронців, які несуть службу в зоні АТО, перебуває на особливому контролі керівництва обласної міліції. Пораненим передали також матеріальну допомогу, зібрану міліцейським колективом. Зараз керівництво обласної міліції займається оформленням статусу учасників бойових дій для правоохоронців, госпіталізованих з фронтової лінії.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter