Порошенко ветував закон про амністію атовців

АТО
Юлія Обелець17 серпня 2016 о 16:02418 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Порошенко ветував закон про амністію атовців
Закон про амністію учасників АТО повернули в парламент з пропозиціям глави держави.

Порошенко ветував закон про амністію учасників АТОПорошенко ветував закон про амністію учасників АТО. Фото – www.president.gov.ua

Президент Петро Порошенко ветував закон про амністію у 2016 році, який поширюється і на учасників антитерористичної операції. Про це свідчить відповідний запис на сайті Верховної Ради, – йдеться на Українській правді.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила відповідний закон 7 липня. Голова парламенту Андрій Парубій зазначав, що цей документ покликаний не допустити переслідування учасників антитерористичної операції.

Закон передбачав захист від покарання особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, за вчинення злочинів, що не є особливо тяжкими.

В статті 6 законопроекту, зокрема, йшлося:

Звільнити від відбування покарання у виді тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців: а) засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості; б) засуджених вперше за тяжкі злочини, якщо вони на день набрання чинності цим законом відбули не менше половини призначеного строку основного покарання.

Закон також визначає інші підстави для амністії, а також коло осіб, до яких амністія не застосовується.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter