Порошенко привідкрив завісу сьомої хвилі мобілізації

АТО
Юлія Обелець23 серпня 2015 о 09:501132 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Порошенко привідкрив завісу сьомої хвилі мобілізації
Президент прогнозує створення в Україні реєстру тих, хто підлягає мобілізації.

Порошенко привідкрив завісу сьомої хвилі мобілізації. Фото ru.slovoidilo.ua

Наразі немає необхідності підписувати указ про проведення сьомої хвилі мобілізації. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки на Харківщину, – йдеться на ТСН.

– Поки необхідності в ньому (указі) немає. Щойно з'явиться необхідність, буде спеціальне подання начальника Генштабу, міністра оборони. Розглянемо на Раді національної безпеки і оборони, і буде прийнято рішення, - запевнив він.

Водночас Порошенко не відповів, як ставиться до так званої "вуличної мобілізації", запевнивши, що в подальшому призов проводитимуть інакше.

17 серпня закінчилася шоста хвиля мобілізації. Але наступна буде організована по-іншому. Потрібно переводити в електронний реєстр всіх, хто підлягає мобілізації, - наголосив глава держави, висловивши також сподівання, що в наступну хвилю мобілізації закликатимуть "на гідну оплату і, бажано, на контракт".Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter