Полтавським волонтерам не вистачає рук і матеріалів для маскувальних сіток

АТО
Ольга Матвієнко25 червня 2015 о 14:41869 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавським волонтерам не вистачає рук і матеріалів для маскувальних сіток
Волонтери не встигають виконувати всі замовлення від військових.

Полтавським волонтерам не вистачає рук і матеріалів для маскувальних сітокПолтавців запрошують долучитися до плетіння маскувальних сіток. Фото зі сторінки у соціальній мережі

Уже майже протягом року у Полтаві існує спільнота волонтерів, які займаються плетінням маскувальних сіток для української армії. Із часу виникнення групи «Hand made для Армії руками небайдужих полтавок» при Полтавському батальйоні небайдужих на Схід передали близько двох сотень сіток.

Зараз волонтери повідомляють, що для виповнення всіх замовлень не вистачає робочих рук та матеріалів.

Полтавці, зараз у нас дуже складна ситуація з плетінням маскувальних сіток. Постійно плетінням займаються 6-7 волонтерів.

– Звертаємося до свідомих полтавців: долучайтесь до тилової боротьби наших майстринь за Україну. Кожен із нас може виділити 2-3 години для допомоги, хоча б декілька днів у тиждень, – закликають волонтери. – Не забуваємо та розуміємо, що маскувальні сітки та кікімори (маскувальний костюм – авт.) – це не забаганки військових, а засоби, що на фронті допомагають при боротьбі з противником і навіть рятують життя.

Просять приносити і тканини та мішковину для плетіння. Для сіток підходять ті кольори, які зустрічаються зараз у природі: приглушеного зеленого, оливкового, коричневого. Підходять лише натуральні тканини, адже вони не плавляться під час горіння.

Якщо ви хочете долучитися до цієї важливої справи, то звертайтеся за номером: (097) 46 94 287. Також дізнавайтесь подробиці та читайте звіти про роботу в групі у «Фейсбуці».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter