Полтавських поліцейських нагородили нагрудними знаками

АТО
Андрій Іванов24 червня 2016 о 08:011009 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавських поліцейських нагородили нагрудними знаками
Отримали правоохоронці нагороди за проявлену відвагу під час служби в АТО.

Полтавських поліцейських нагородили нагрудними знакамиФоторепортаж Андрія ІвановаАндрій Василишин, голова української секції Міжнародної поліцейської асоціації (до речі, перший міністр МВС), та Олег Бех, начальник національної поліції у Полтавській області, урочисто привітали своїх колег та вручили їм нагороди.

– Наші герої не шкодують свого життя та здоров’я, – звернувся до присутніх Олег Бех. – Вони замість того, щоб побути з рідними, відправляються у зону АТО. Захищають нашу батьківщину, чітко виконуючи поставлені завдання. Саме завдяки цьому ми живемо у мирній області.

Деякі нагороди вручалися посмертно матерям загиблих героїв. Полеглих вшанували хвилиною мовчання.

– Ми повинні зробити усе, щоб українці жили у злагоді та мирі, – відзначив Андрій Василишин. – Ми маємо пам’ятати усіх героїв. Вдячний усім хто робить таку величезну роботу і захищає нашу державу. Велика шана особовому складу.

На останок усім показали відео про службу полтавських воїнів в АТО.

Довідка:

МПА є однією з найбільших міжнародних професійних неурядових (громадських) організацій. Вона має статус постійного представника в Організації Об’єднаних Націй та консультативного - у Раді Європи.

Читайте також: У Полтаві закликають розірвати угоду з перевізником, водії якого відмовляються возити пасажирів по УБД

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter