Полтавські волонтери вкотре везуть "гуманітарку" бійцям АТО (ВІДЕО)

АТО
Костянтин Корягін20 травня 2015 о 19:351032 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські волонтери вкотре везуть "гуманітарку" бійцям АТО (ВІДЕО)
Волонтери організації "Вільні люди" завантажили допомогу для бійців.

Сьогодні, 20 травня, полтавські волонтери вкотре везуть допомогу бійцям АТО. Цього разу вирішили передати продукти 30 та 128 бригадам.

– Ми не дивимося "наші - не наші" (місцеві - не місцеві, прим. автора). Ми вважаємо, що вони - свої і ми маємо їм допомагати, – розповів Володимир, волонтер

Полтавські волонтери вкотре везуть

В цей раз небайдужим полтавцям вдалось зібрати хліб, воду, галушки, медикаменти, тощо. Розповідають, що дуже допомагають учні шкіл, приносять продукти, пишуть листи. Але на фронті волонтерів просять привозити листи менше.

– Останнім часом хлопці читають листи, і просто плачуть. Бійці, які вже по року, а то і по другому, вони просто не можуть втримати сліз. Тому кажуть, що вони-то треба, але просять возити поменше, – кажуть волонтери

Зараз, за словами волонтерів, люди стали менш активно допомагати армії. Думають, що через Мінські домовленості люди вважають, що війна далеко. Але, на жаль, це не так.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter