Полтава прощалася із доблесним майором Денисом Лесняком (ФОТО)

АТО
Ольга Матвієнко18 серпня 2016 о 14:024017 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтава прощалася із доблесним майором Денисом Лесняком (ФОТО)
Виживши у запеклих боях у Дебальцевому і Станиці Луганській, «Ліший» загинув у зіткненні із ворожою ДРГ.

Людина честі, доблесний командир, світла людина, люблячий батько – таким запам’ятають назавжди Героя війни Дениса «Лішого» Лесняка.

Полтава прощалася із доблесним майором Денисом Лесняком (ФОТО)У Полтаві попрощалися із Денисом Лесняком. Фото Ольги Матвієнко

18 серпня Полтава на колінах попрощалася із чоловіком, який ні на мить не задумався порушити дану ним присягу захищати Україну.

Майор 10-ї прикарпатської гірсько-штурмової бригади загинув 16 серпня у бою неподалік села Єлизаветівка Мар’їнського району Донецької області. Група, у якій був майор Лисняк, потрапила у засідку ворожої ДРГ. Із тіла військового витягли дві кулі калібру 5,45, та, за словами його товаришів, смертельною стала куля 7,62. Судячи з усього її випустив снайпер, поранивши чоловіка у шию.

Без батька залишилися троє дітей 14-річний син і дівчатка 12 і 3 років. Світлий, добрий, чуйний – так описує Дениса Лесняка його двоюрідний брат, теж військовослужбовець Дмитро Ведмідь.

– Він пройшов Дебальцеве ще у складі 128 окремої гвардійської гірсько-піхотної Закарпатської бригади. Потім перейшов у новосформовану 10 бригаду. Він був кадровим військовим, усе життя присвятив військовій справі, – говорить брат загиблого.

– Ми із ним рік провоювали разом. Потім він виступив ініціатором формування 10 гірсько-штурмової, – розповів бойовий товариш Володимир зі 128 бригади. – Кращого комбата у нас не було, він золотий комбат. Був молодший за мене – мені 48, а йому 37. Я його батьком називав. Є офіцери, про яких взагалі нічого сказати, то він був справжнім офіцером. Із ним не страшно було воювати. Він косинку одягає, а каску ні. Ото як бачиш його попереду, то знаєш – боятися нічого. Дуже нас заряджав, піднімав рухатися уперед.

Чоловіки згадують, як «Ліший», нічого не боячись, проривався до них в оточення. Завжди першим їхав на бойові завдання. Говорять, що саме на таких, як Денис Лесняк тримається українська армія, саме такі, кращі, йдуть першими.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter