На Полтавщині відкрили будинок для переселенців

АТО
Надія Труш3 серпня 2015 о 19:191019 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині відкрили будинок для переселенців
У відремонтованій будівлі житимуть півсотні вимушених переселенців.

На Полтавщині відкрили будинок для переселенцівНа Полтавщині відкрили будинок для переселенців. Фото adm-pl.gov.ua

У селищі Нова Галещина Козельщинського району відкрили відновлену будівлю для внутрішньо переміщених осіб.

Будинок відновили в рамках проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організацій Об′єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Від імені переселенців символічний ключ від нової домівки отримав Борис Литвиненко.

У зв’язку із військовим конфліктом на Сході України та анексією Криму до Полтавської області була переміщена велика кількість вимушених переселенців. На сьогодні в області зареєстровано понад 28 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Більшість вимушено переміщених осіб становлять пенсіонери, жінки, у тому числі з дітьми.

Будівля, в якій відтепер житимуть переселенці, багато років стояла пусткою. Нині там на першому поверсі створили умови для комфортного проживання. Для цього доклали зусиль обласна та місцева влада, ГО "Спадщина". Харківська обласна організація Червоного Хреста в Україні надала меблі та побутові товари.

Перший поверх будівлі стане тимчасовим притулком для 50 людей в тому числі з обмеженими можливостями. Загальна вартість ремонтних робіт становить близько 1,5 млн. грн., з яких Проект ЄС/ПРООН виділив понад 1 млн. грн.

Другий поверх буде відновлено за кошти ЄС в рамках Проекту «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб», на це передбачено близько 1 млн. грн.

Довідково: Європейський Союз спільно з ПРООН та за підтримки місцевої влади підтримує проекти громад для відновлення 26 об’єктів соціальної інфраструктури у 7 областях – Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Запорізькій, Одеській, Донецькій та Луганській – із загальним бюджетом у понад один мільйон доларів. Третя фаза Проекту ЄС\ПРООН МРГ має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні та впроваджуватиметься протягом 2014 - 2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). У Полтавській області Третя фаза Проекту МРГ була представлена у жовтні 2014 р. Вісім районів були відібрані для впровадження Проекту в області. Окрім цього, компонент з розвитку міст буде впроваджуватись у 2 містах Полтавщини – у Миргороді та Комсомольську.

До теми: Японці у Полтаві робитимуть із переселенок бізнес-women

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter