На Полтавщині понад два десятки сімей загиблих в АТО потребують кращого житла

АТО
Ольга Правденко14 вересня 2015 о 15:42860 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині понад два десятки сімей загиблих в АТО потребують кращого житла
П’ять сімей загиблих учасників в АТО отримали житло від держави.

На Полтавщині понад два десятки сімей загиблих в АТО потребують кращого житлаНа Полтавщині забезпечують житлом загиблих в АТО. Фото з сайту ridna.ua

Про стан забезпечення житлом сімей військовослужбовців та правоохоронців, які загинули під час АТО, говорили сьогодні на апаратній нараді в облдержадміністрації.

– Наразі обстежено 92 родини загиблих в АТО. Із них 5 сімей вже отримали житло у містах Полтава, Комсомольськ, Миргород та дві родини у Кременчуці. Ще 22 сім’ї потребують поліпшення житлових умов, з яких 21 взята на квартирний облік, – повідомив Олександр Панков, начальник Департаменту архітектури і містобудування облдержадміністрації.

Ще по трьох родинах загиблих триває обстеження.

На придбання житла в житлових будинках, що прийняті в експлуатацію, та на вторинному ринку полтавським сім’ям загиблих в АТО, держава виділила 7,7 млн грн.

– Наразі розподілено 4,6 млн грн, які плануються на придбання житла для 12 сімей, з яких 11 – це сім’ї загиблих та 1 – інвалід, – зазначив Панков.

На Полтавщині створено комісію з питань забезпечення житлом учасників АТО, зокрема, бійців, які отримали інвалідність у результаті бойових дій, та родин полеглих захисників. На черговому засіданні комісії минулого тижня було вирішено виділити 1,2 мільйони гривень для забезпечення житлом чотирьох сімей у Зіньківському та Гадяцькому районах.

ДОВІДКОВО

Забезпечення житлом родин загиблих здійснюється за бюджетною програмою «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла в житлових будинках, що прийняті в експлуатацію, та на вторинному ринку».

До теми: На Полтавщині військові отримають більше тисячі ділянок площею 1562 гектари

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter