Лубенський Ленін «піде з молотка»

АТО
Ольга Матвієнко22 березня 2015 о 11:01782 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Лубенський Ленін «піде з молотка»
Поваленого Леніна із Лубен хочуть виставити на аукціон.

Леніна в Лубнах демонтували 21 лютого 2014 року. Фото Юрія Климченка

20 березня в Лубнах на зборах Громадської ради при Лубенській міськраді обговорили, що робити із поваленою ще в лютому 2014 року скульптурою Леніна.

Як повідомили на сайті міської ради Лубен, активісти зійшлися на тому, аби здати статую на металобрухт або продати з аукціону. Другий варіант вважають прийнятним, якщо стартова ціна буде вищою, ніж вартість Леніна в якості металобрухту. Виручені гроші витратять на допомогу лубенцям, які служать в зоні АТО.

– Маємо маленьку перемогу над символами комунізму. З’являється надія, що скоро лубенці, які воюють за Україну, отримають додаткову допомогу у вигляді одягу, амуніції, тепловізорів та інших необхідних речей. Просимо лубенців активно підтримати ідею, – зазначив місцевий активіст Микола Біляєв.

19 із 29 членів Громадської ради підтримали ідею аукціону. Остаточне рішення за депутатами Лубенської міської ради. До того активісти збирають підписи на підтримку в місцевого населення.

Нагадаємо, що Леніна із Гадяча поміняли на дві машини для АТО.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter