Двоє полтавців під час реабілітації в Литві побували на есмінці США

АТО
Ольга Матвієнко19 липня 2015 о 15:421433 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Двоє полтавців під час реабілітації в Литві побували на есмінці США
​Екскурсію на бойовий корабель влаштували для двох бійців АТО, які проходять лікування в Литві.

Полтавці Андрій Хижняк та Валерій Довженко отримали поранення під час бойових дій на Сході. Нині перебувають на реабілітації в Литві, що стало можливим завдяки співпраці Полтавщини та литовського фонду «Унія 1219».

Двоє полтавців під час реабілітації в Литві побували на есмінці СШАЕсмінець ВМС США. Фото із соціальної мережі

Програма перебування хлопців за кордоном не обмежується лише лікуванням. Спеціально для військових з України влаштували екскурсію на есмінці морського флоту США – USS Jason Dunham (DDG-109).

– Що сказати, пощастило! Кому ще може так пощастити, як не нам. Ми летіли в Литву і не думали, що опинимося на американському есмінці, – написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» Андрій Хижняк. – Піднімаючись по трапу корабля, ми реально потрапили в інший світ, таке враження, що ми потрапили на знімальний майданчик якогось крутого бойовика – крутий корабель, крута зброя, круті американські хлопці.

Не відстали за кількістю запропонованих вражень і литовці – вони показали полтавським військовим зразки сучасної зброї. Дізнавшись, звідки приїхали гості, піхотинці ВМС запропонували прогулянку довкола корабля на катері.

Крім цього хлопці зустрілися з військовими аташе США, Великої Британії та Китаю.

Лікування та реабілітація полтавців продовжиться до 30 липня.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter