Для психологічної допомоги воїнам АТО обіцяють залучити арт-терапію

АТО
Юлія Обелець25 грудня 2015 о 08:01915 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для психологічної допомоги воїнам АТО обіцяють залучити арт-терапію
В Україні впроваджують соціальний проект із залучення арт-терапії як інструменту психологічної допомоги воїнам АТО.

Для психологічної допомоги воїнам АТО обіцяють залучити арт-терапіюДля психологічної допомоги воїнам АТО обіцяють залучити арт-терапію. Фото – antifashist.com

Арт-терапія вже зарекомендувала себе як ефективний метод психологічної корекції у багатьох країнах світу. Про це повідомляють на Урядовому порталі.

– Важливо лікувати пацієнтів не лише за призначенням згідно з протоколом, а враховувати їх потребу та реабілітаційний потенціал, який виявляють лікар-психіатр спільно з психологом. Також до цієї роботи залучаються медичні сестри та проводиться робота з визначення його інтересів. Тобто іде робота мультидисциплінарної команди для виявлення реабілітаційного потенціалу, - відзначила Ірини Пінчук, спеціаліст МОЗ України із спеціальності «Психіатрія та наркологія».

Наразі триває передача засобів для проведення арт-терапії до шпиталів, де проходять лікування пацієнти, що повернулись із зони проведення АТО, серед них Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни МОЗ України, інші заклади.

До теми – На Полтавщині атошникам хочуть дати можливість самостійно обирати місце для оздоровлення

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter