Для дітей учасників АТО проведуть «Школу лідерства»

АТО
Юлія Обелець7 червня 2016 о 09:00674 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для дітей учасників АТО проведуть «Школу лідерства»
Проект «Школа лідерства» розрахований на дітей віком 9-12 років.

Для дітей учасників АТО проведусь «Школу лідерства»Для дітей учасників АТО проведусь «Школу лідерства». Фото – www.sens.lviv.ua

По суботах у Полтаві відбуватимуться тренінги для дітей 9-12 років. Чому цей вік? Саме в цьому віці діти наближаються до підліткового віку, про який всі говорять і який всіх лякає.

Але найтяжче дітям, які як би вже і дорослі - і того ж вимагають і від нас, щоб ми ставилися до них як до зовсім дорослим, але в той же час і маленькі. І зараз вони знаходяться на стику віку малюків і дорослих.

Участь у тренінговій програмі «Школа лідерства» допоможе їм розібратися в своїх емоціях, навчитися адекватно емоційно реагувати, розвинути свій лідерський потенціал.

Перший блок тренінгової програми «Школа лідерства» розрахований на 4 заняття, одне заняття тривалістю 1,5 години 1 раз в тиждень - в суботу. Кількість учасників 7-8.

На тренінгу порушуватимуть теми: розвиток лідерських якостей, вміння взаємодіяти в колективі, робота з власними емоціями (як з ними справлятись), вміння виступати публічно, тема взаємин із протилежною статтю.

Автор і ведуча тренінгу – Юлія Фалєєва - практичний психолог, досвід роботи з психологом з 1997 року, досвід роботи тренера соціально-психологічних тренінгів з 2001 року.

Заняття проходитимуть за адресою: вул. Спаська, 10 по суботах. Початок о 10 годині

Організатори: Центр соціально-психологічної реабілітації учасників АТО.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter