Для бійців АТО Мінкультури ініціює спеціальну програму підтримки

АТО
Юлія Обелець16 листопада 2015 о 19:43773 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для бійців АТО Мінкультури ініціює спеціальну програму підтримки
Міністерство культури ініціює на наступний рік спеціальну програму підтримки воїнів АТО.

Для бійців АТО Мінкультури ініціює спеціальну програму підтримкиДля бійців АТО Мінкультури ініціює спеціальну програму підтримки. Фото prostir.museum

Заклади культури, такі як бібліотеки, музеї, філармонії, театри, повинні будуть проводити безкоштовні пільгові заходи для підтримки захисників України.

– Дуже багато людей уже демобілізовано, багато регулярного війська, добровольців ходять серед нас, вони потребують допомоги, уваги, часом потужної психологічної реабілітації, а добрий твір, музика, мистецтво – це і є частина психологічної реабілітації. Тому Міністерство культури ініціює на наступний рік спеціальну програму підтримки бійців АТО, – цитують на Урядовому порталі Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури В’ячеслава Кириленка. – До кінця року, в грудні, я затверджу наказ Міністерства культури, який передбачатиме перелік заходів по всій країні, які будуть здійснюватися закладами культури на підтримку бійців АТО. Не тільки концертні зали, філармонії, театри, опери, оперети, а і музеї, заповідники, бібліотеки повинні мати свої програми роботи з бійцями АТО. Це мають бути програми безкоштовних пільгових заходів, спеціальних програм психологічної підтримки. Запропонуємо інтегральний підхід, до якого залучать й інші міністерства, все це здійснюватиметься у взаємодії з місцевою владою.

Він також закликав надсилати свої пропозиції щодо реалізації цієї ініціативи на електронну пошту mincult@kmu.gov.ua (ініціатори беруть місячний термін на остаточне напрацювання цієї програми.

До теми – Влада Полтави дасть учасникам АТО по тисячі гривень

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter