Бійці «Полтави» отримали автомобіль

АТО
Ольга Матвієнко9 травня 2015 о 09:31962 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Бійці «Полтави» отримали автомобіль
Позашляховик батальйону подарували підприємці.

Бійці «Полтави» отримали автомобільПолтавським правоохоронцям подарували позашляховик для поїздок в АТО. Фото – www.mvs.gov.ua

Полтавські правоохоронці отримали позашляховик «Ssang Yong». Його подарували батальйону спеціального призначення «Полтава» підприємці, волонтери та депутати Верховної ради України. Про це повідомили у прес-службі УМВС області.

– Сьогодні громадськість передали нам техніку, яка вкрай необхідна бійцям під час несення служби на сході України, – зазначив Сергій Альошкін, заступник начальника УМВС України в Полтавській області – начальник міліції громадської безпеки. – Від імені керівництва обласної міліції висловлюю щиру подяку свідомим громадянам за допомогу міліції.

Командир батальйону «Полтава» Юрій Анучін повідомив, що подарунок буде направлений у зону АТО, де несуть службу наші бійці.

– Це вже не перший транспортний засіб від доброчинців Полтавської області, – наголосив командир. – На таких автомобілях бійці не лише виконують службові та бойові задачі, а й допомагають місцевому населенню. Ними зручно евакуювати вразливі категорії місцевого населення із зон обстрілу, зокрема дітей та людей похилого віку.

Бійці «Полтави» отримали автомобільФото – www.mvs.gov.ua

Нагадаємо, що не так давно батальйону «Полтава» передали автомобіль швидкої допомоги від волонтерів з Іспанії.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter