Атовець виграв суд проти Полтавської обласної ради

АТО
Ольга Матвієнко5 травня 2016 о 10:041267 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Атовець виграв суд проти Полтавської обласної ради
Військовослужбовець у суді відстояв своє та побратимів право на пільговий проїзд.

Атовець виграв суд проти Полтавської обласної радиАтовець відстояв право на пільговий проїзд у суді. Фото – pravove-pole.info

Полтавський окружний суд своїм рішенням задовольнив позов кременчужанина Артема Безверхого до Полтавської облради щодо безкоштовного проїзду ветеранів в транспорті. Про це пише видання «Вісник Кременчука».

Дії програми відмінили, а обмеження поїздок для пільговиків скасовували. Але тепер Полтавська облрада має право подати апеляцію.

Нагадаємо, кременчужанин через суд оскаржував Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій на міжміських і міжобласних маршрутах (протяжність яких перевищує 50 км), який затвердили на рівні Полтавської області.

Як розповів «Віснику» заступник керівника громадської організації «Координаційний центр об’єднання ветеранів АТО, Збройних сил, учасників бойових дій локальних конфліктів, миротворчих місій волонтерів» Андрій Лебеденко, з позовом до суду звернувся Артем Безверхий, представник Відокремленого підрозділу Кременчуцького районного округу Всеукраїнського союзу ветеранів АТО. Це була спільна ініціатива організацій атовців.

Їх обурило, що учасникам АТО обмежили права, які прописані в Законі. А саме обмежили кількість поїздок в транспорті. Нагадаємо, у вищеназваній обласній програмі передбачається ліміт на рік – 50 поїздок, 10 з яких розраховані на міжобласні поїздки, 40 – в межах області.

Адміністративну справу розглядали в Полтавському окружному адміністративному суді.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter