Алеї Героїв у Полтаві хочуть надати статусу військового поховання

АТО
Ольга Матвієнко30 липня 2015 о 08:441237 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Алеї Героїв у Полтаві хочуть надати статусу військового поховання
​У міській раді обговорили питання облаштування могил загиблих в АТО на центральному кладовищі.

Алеї Героїв у Полтаві хочуть надати статус військового поховання. Фото Ольги Матвієнко

29 липня в Полтавській міській раді відбулася зустріч родин бійців, які загинули на Сході та представників влади. Обговорювалося питання облагородження могил на Алеї Героїв. Про це написали на сторінці Полтавського батальйону небайдужих у «Фейсбуці».

Батько Олександа Мочалова запропонував міській владі визнати поховання військовим, закріпити за ним цей статус та піклуватися про нього. ГО «Команда небайдужих» подасть прохання разом із листом від батьків бійців про визнання за Алеєю Героїв статусу військового поховання. Волонтери закликають інші волонтерські та громадській організації міста направити аналогічні листи до міськради.

Під час зустрічі також домовилися, що кожен пам’ятник на могилах буде індивідуальним, а загальне облаштування буде зроблене з допомогою небайдужих людей. Міська влада пообіцяла виготовити проектну документацію для цього.

Нагадаємо, що на Алеї Герої у Полтаві поховані десятеро загиблих в антитерористичній операції.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter