Андрій Миронов

Фото: Прокурор Полтавщини нагадав населенню про відповідальність за блокування роботи державних установ

Новини

ТОП ТЕМА

Прокурор Полтавщини нагадав населенню про відповідальність за блокування роботи державних установ

Прокурор Андрій Миронов закликав мешканців області не порушувати Закон і зауважив, що блокування роботи державних установ – злочин, що передбачає відповідальність.
27 січня 2014 1370

Новини

Влада

Андрій Миронов Олександру Мамаю: прокурор міста не буде у мера на побігеньках

Андрій Миронов, прокурор області. Фото Тетяни Цирульник.Андрій Миронов, прокурор області, оцінив словесні випади мера Полтави Олександра Мамая на адресу прокурора міста під час останньої сесії міської ради.
9 липня 2012 2068

Новини

Прокурор області Андрій Миронов серйозно взявся за хабарників і корупціонерів

Прокурор області Андрій Миронов серйозно взявся за хабарників і корупціонерівCьогодні, 23 вересня, прокурор області Андрій Миронов провів брифінг стосовно боротьби із корупцією та хабарництвом.
23 вересня 2011 956

Новини

Прокурором Полтавської області став Андрій Миронов

Андрій Миронов став прокурором Полтавської області Вчора, 16 червня, Генеральний прокурор Віктор Пшонка своїм наказом призначив Андрія Миронова, який до цього працював прокурором міста Полтава, прокурором Полтавської області.
17 червня 2011 2317

Ситуація

Новини

Роман Андрєєв: Конфлікт між Мамаєм та Мироновим штучний

Роман Андрєєв: Конфлікт між Мамаєм та Мироновим штучнийСьогодні, 9 червня, на брифінгу прокурора області Романа Андрєєва журналісти запитали про його ставлення до конфлікту міського голови Олександра Мамая та прокурора міста Андрія Миронова.
9 червня 2011 1592
Переглядаємо 1 - 10 із 11