У Полтаві відбудуться заходи у рамках вшанування Андрея Шептицького

Афіша
Ольга Матвієнко17 листопада 2015 о 14:49960 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відбудуться заходи у рамках вшанування Андрея Шептицького
До «Днів митрополита Андрея Шептицького» проведуть конференцію, виставку та молебні.

У Полтаві відбудуться заходи у рамках вшанування Андрея ШептицькогоАндрей Шептицький. Фото – www.credo-ua.org

Документальна виставка, всеукраїнські наукові заходи, Божественна Літургія та урочисте дійство у краєзнавчому музеї – так «духовна столиця» вшановує одного із найвизначніших духовних лідерів України. Усі заходи відбуваються з благословення та за участі Владики Василія (Тучапця), Екзарха Харківського. Про це повідомили на офіційному сайті парафії Пресвятої Тройці.

У 2015 році Україна, відповідно до Постанови Верховної Ради та рішення Кабінету Міністрів, відзначає 150-ліття з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького (1865-1944). У Полтаві відбудеться серія заходів в рамках «Днів митрополита Андрея Шептицького».

Читайте також: Полтавцям покажуть фільм про депортацію кримських татар

19 листопада в ПНПУ імені В. Г. Короленка відбудеться:

– V Всеукраїнська наукова конференція «Держава і Церква у новітній історії України» до 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького (9.00-17.00). Відомі науковці, духовенство та громадські діячі обговорять історію УГКЦ у контексті постаті Митрополита Андрея Шептицького.

– круглий стіл «Митрополит Андрей Шептицький в історії УГКЦ» (14.30-17.00) – духовна спадщина Митрополита Андрея Шептицького та її морально-етичні виміри в українському суспільстві, постать Владики Андрея у контексті сучасного державотворення.

20 листопада, Полтавський національний педагогічний університет:

– V Всеукраїнська наукова конференція «Держава і Церква у новітній історії України» (10.00-13.00) – секційні засідання за участю українських науковців.

– телевізійний спецпроект до 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького «Історія УГКЦ: минуле та сучасність» на телеканалі «Лтава» (16.00-17.00, 18.00-19.00) – за участю гостей з Українського Католицького Університету та духовенства Харківського екзархату.

22 листопада:

– 10.00 – у храмі Пресвятої Тройці, який знаходиться за адресою вул. Липнева, 32 (район заводу ГРЛ), відбудеться Божественна Літургія за прославу митрополита Андрея Шептицького.

– 14.30 – фотодокументальна виставка «Митрополит Андрей Шептицький». На 10 стендах виставки будуть представлені унікальні документи і світлини, які розкривають життєвий шлях митрополита. Краєзнавчий музей імені В. Кричевського (вул. Конституції, 2). Вхід вільний.

– 15.00 – урочиста молитовна академія «Як будувати рідну хату», присвячена 150-річчю з дня народження Андрея Шептицького. Краєзнавчий музей імені В. Кричевського (вул. Конституції, 2). Вхід вільний.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter