Полтавців запрошують на зустріч із журналістами Громадського ТБ

Афіша
Ольга Матвієнко30 червня 2015 о 15:49951 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавців запрошують на зустріч із журналістами Громадського ТБ
Роман Скрипін завітає до Полтави у рамках RoadShow.

У середу, 1 липня 2015 року журналісти ГромадськогоТБ Роман Скрипін та Сергій Грішин завітають до Полтави, щоб зустрітися з усіма охочими.

Полтавців запрошують на зустріч із журналістами «Громадського ТБ»

За концепцією даного проекту протягом кількох місяців журналісти Громадського мандрують Україною, відвідуючи як обласні центри, так і маленькі міста та села. Вони спілкуються з громадськими активістами та простими людьми з різних куточків країни, спонукаючи їх до самоорганізації у вирішенні локальних задач.

У рамках RoadShow Скрипін і компанія вже побували у Чернігові, Каневі, Ніжині, Прилуках, Чернівцях, Миколаєві, Запоріжжі, Кіровограді, Дніпропетровську, Кривому Розі, Жовтих Водах, Одесі та інших містах країни.

Черговий пункт призначення – Полтава. Журналісти Громадського запрошують усіх охочих прийти на зустріч і поспілкуватися про проблеми, які турбують місцевих мешканців.

Зустріч із громадськістю відбудеться у малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету о 17.00.

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter