Полтавську молодь запрошують до всеукраїнського конкурсу «Змагаймося за нове життя!»

Афіша
Ольга Матвієнко5 лютого 2016 о 10:041020 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавську молодь запрошують до всеукраїнського конкурсу «Змагаймося за нове життя!»
До участі запрошують школярів та студентів, молодь з особливими потребами та дітей із родин переселенців.

Полтавську молодь запрошують до всеукраїнського конкурсу «Змагаймося за нове життя!»Полтавців запрошують до участі в конкурсі. Фото – dom-mol.ru

Запрошуємо учнів та студентів шкіл і вузів Полтавщини, дітей із сімей переселенців, молодь з особливими потребами взяти участь у Регіональному етапі І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Міністерство культури України та Громадська організація Педагогічний центр «Академія» (м. Полтава) ініціюють відродження й розвиток на Всеукраїнському рівні Всекримського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був започаткований відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).

Читайте також: Полтавців закликають надсилати роботи за здобуття премії імені Панаса Мирного

Умови організації та проведення Конкурсу

У Конкурсі можуть брати участь учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів різних форм власності, учні та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації різних форм власності та діти – представники закордонних українців, які виявили особисте бажання взяти у ньому участь.

Конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: «декламація», «інсценізація», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «вокал». Мова конкурсу – українська. Декламування мовами народів Криму (кримськотатарська, грецька, болгарська, вірменська, російська тощо) при наявності заявок.

Конкурс проводиться у три етапи:

1 етап – регіональний. Проводиться у районних центрах і містах обласного підпорядкування до 20 лютого 2016 року.

2 етап – відбірковий. Проводиться 27 лютого 2016 року в місті Полтаві очно та в «Online» – режимі (номінації «декламація», «інсценізація», «вокал»). Можуть подаватися для участі у відбірковому турі CD, DVD диски із записом виконання одного твору Лесі Українки.

3 етап – фінальний. Проводиться Конкурс – фестиваль у столиці України місті Києві.

Конкурс проводиться в чотирьох вікових категоріях: серед учнів 1-6 класів (номінації «декламація», «малюнок»), серед учнів 7-9 класів (номінації «декламація», «інсценізація», «малюнок», «аудіовізуальний твір», «твір», «вокал»), серед учнів 10-11 класів і студентської молоді (номінації «декламація», «інсценізація», «аудіовізуальний твір», «твір», «науково-пошукова робота», «малюнок», «вокал»).

Додаткова інформація тут.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter