Полтавських активістів навчатимуть протидіяти корупції і контролювати владу

Афіша
Ольга Матвієнко28 січня 2016 о 16:57766 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавських активістів навчатимуть протидіяти корупції і контролювати владу
​Майстерню активних громадян влаштує Інститут Медіа Права.

Полтавських активістів навчатимуть протидіяти корупції і контролювати владуДля полтавців проведуть тренінг із боротьби з корупцією. Фото – ua.korrespondent.net

Активісти Полтавщини, не пропустіть шанс освоїти практичні інструменти протистоянню корупції та контролю за владою! – закликають організатори Майстерні активних громадян із Інститут Медіа Права.

Що таке Майстерня?

Це річна програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства; практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.

Яка структура навчання?

Програма передбачає проведення у місті Полтава трьох одноденних тренінгів. На основі поданих заявок і конкурсного відбору, ми визначаємо групу із 25 активних громадян.

Графік проведення тренінгів:

Перший модуль навчання пройде 20 лютого 2016 року у місті Полтава. Ще 2 модулі відбудуться навесні.

Тривалість тренінгу: 10.00- 16.30

Під час першого тренінгу ви дізнаєтесь:

– що таке корупція, її види та як їй протидіяти. Які закони України регулюють антикорупційну сферу;

– що таке антикорупційні кампанії;

– як запит на інформацію можна використовувати з метою контролю влади;

– як використовувати державні та громадські реєстри в антикорупційній діяльності;

– про досвід та ті дієві інструменти, які використовуються успішними організаціями, рухами коаліціями такими як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух ЧЕСНО, Інститут Медіа Права, Центр політичних студій та аналітики, Центр UA, Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА для подолання корупції.

Кого ми запрошуємо до участі?

Жителів Полтавської області, які мають активну громадянською позицією. Це можуть бути представники громадських організацій, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, активні студенти. котрі зацікавлені в ініціюванні громадських кампаній/антикорупційних проектів або у залученні до діяльності діючих рухів та кампаній.

Обираємо виключно на конкурсній основі. Набір буде сформований з представників з різних міст, містечок та селищ і сіл Полтавської області у кількості 25 осіб.

Фінансові умови:

Участь є безкоштовною. Організатори покривають витрати на харчування та проїзд.

Детальні умови участі та заявка знаходиться на сайті Інституту Медіа Права в розділі Анонси «Майстерня активних громадян. Набір в регіонах України відкрито».

Останній термін подачі заявки – 14 лютого 2016 року

Виникли питання – телефонуйте (067) 233-28-12

або пишіть activecitizens.ua@gmail.com.

Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter