Нові кінострічки у Полтаві

Афіша
Аліна Літвінова27 березня 2015 о 10:27666 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нові кінострічки у Полтаві
Які фільми можна переглянути.

"БАРАНЧИК ШОН"


Нові кінострічки у Полтаві

Жанр:

анімація, пригоди, сімейний.

Сюжет:

Кіноверсія улюбленого і дітьми, і дорослими анімаційного серіалу про дивовижні і веселі пригоди баранчика Шона, кмітливого, невтомного, хитрого, чарівного, безстрашного, і, звичайно, самого розумного баранчика в стаді.

Сеанси:

Конкорд Кіно 3D: 10:00, 14:10, 18:10.

"НАРЕШТІ ВДОМА"


Нові кінострічки у Полтаві

Жанр:

анімація, пригоди, фантастика.

Сюжет:

Розумна інопланетна цивілізація Був не зла, але коли під час кочування натикається на нашу Землю, вирішує її захопити. А щоб вона була придатною для життя, загарбники планують піддати планету трансформації. Колись у них теж була планета, проте вона вибухнула, і тепер вони поневіряються по всесвіту.

Сеанси:

Конкорд Кіно 3D: 10:00, 12:10, 16:00, 18:00.

"CУПЕР ШІСТКА"


Нові кінострічки у Полтаві

Жанр:

анімація, комедія, екшн.

Сюжет:

Мультфільм від творців таких гучних хітів, як «Ральф Руйнівник» і «Холодне серце». Дія фільму відбувається в майбутньому, на міській межі вигаданого місця, під назвою Сан-Франсокіо. Про підлітка Хіро Хамаду можна з упевненістю сказати, що він вундеркінд. І він користується своїми розумовими здібностями і талантом, захоплюючись робототехнікою.

Сеанси:

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського: 10:00.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter