Афіша новинок кіно

Афіша
Аліна Літвінова19 лютого 2015 о 12:10769 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Афіша новинок кіно
Які кінострічки можна переглянути в Полтаві.

Афіша новинок кіно

"МИСЛИВЕЦЬ НА ЛИСИЦЬ"


Афіша новинок кіно

Жанр:

біографічний, драма.

Режисер:

Беннетт Міллер.

Сюжет:

Заснований на реальній історії, цей фільм розповість захоплюючу і драматичну історію складних відносин ексцентричного мультиміліардера Джона Дю Пона і борця Марка Шульца. Багатій запрошує спортсмена до себе, в шикарний маєток, щоб той підготував спортивну команду для виступів на Олімпійських іграх в Сеулі 1988 року. Для Шульца це шанс показати себе на тлі його рідного брата Дейва, слава якого відтісняє заслуги Марка.

Актори:

Стів Карелл, Чаннінг Татум, Марк Руффало.

Сеанси:

Конкорд Кіно: 11:40, 17:00, 21:00.

"СТІВЕН ХОКІНГ. ТЕОРІЯ ВСЬОГО"


Афіша новинок кіно

Жанр:

біографічний, драма, мелодрама.

Режисер:

Джеймс Марш.

Сюжет:

Кожному, хто хоч трохи захоплюється тематикою космосу і Всесвіту загалом, знайоме ім'я Стівена Хокінга. Це був 1963 рік, коли ще невеликий, але вже вчений, він мав намір дати відповіді на найголовніші загадки нашого існування. Крім того, він закохується в Джейн Вайлд, яка теж вчилася з ним в Кембріджському. Він був розумним, але трохи недолугим, готовий був відкривати і любити, поки страшний діагноз не руйнує його прагнення.

Актори:

Едді Редмейн, Фелісіті Джонс, Девід Тьюліс

Сеанси:

Конкорд Кіно: 10:00, 14:45, 18:40, 21:30.

"ПІДВОДНА КРАЇНА ЧУДЕС"


Афіша новинок кіно

Жанр:

анімація, пригоди, фентезі

Режисер:

Жианронг Ву,Леон Дінг.

Сюжет:

В невеликому рибальському селищі живе дівчинка на ім'я Океана. Вона вміє розмовляти з морськими мешканцями. Дівчинка не знає, звідки у неї цей дар і нічого не пам'ятає про своє минуле. Але одного разу до неї з'вляється фея хвилі, яка відкриває їй таємницю. Насправді Океана - дочка морської чарівниці, на яку злий дух наклав свої чари.

Сеанси:

Кінотеатр ім. І.П. Котляревського: 10:30, 13:30.


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter